Latergram ile Instagram Gönderilerinizi Zamanlayın!

Latergram Nedir?

Bir çok Markanın ve Instagram ile pazarlama yapan hesapların Kullandığı uygulama olan Latergram ile Mobil ve Masaüstünden Kolaylıkla İleri tarihe ve saatlere göre paylaşımlar yapabilirsiniz.

Gönderileriniz Zamanlanmış olarak ileriki tarihler de ve saatler otomatik paylaşım yapmakta. Uygulamaya Latergram Adresinden Ulaşabilirsiniz.
Ücretli ve Ücretsiz Seçenekleri bulunduran Latergram'e İnstagram Hesabınız ile giriş yapıyorsunuz.

Giriş yaptıktan sonra karşınıza tarih ve saat aralıklarını çok güzel bir arayüz olarak karşınıza sunan Latergram Sürekle Bırak Seçeneği ile paylaşmak istediğiniz gönderiler için toplu resim, video yükleme seçenekleri mevcut.

latergram1

Latergram Etkin ve aktif kullanabilmek için sizden mobil uygulamasını indirip kurmanızı istemekte. Bu sayede kendi ürettiği bir api bağlatısı ile uygulama ve Web tabanlı İnstagram Hesabınızı Görüntüleyip gerekli ayarlamaları yapacaktır.

Latergram Mobil Kurulumunu yaptıktan sonra, Web Tabanlı servisine Hesabınız ile giriş yapın.

Sol Tarafta Upload Media butonu ile toplu resim yükleyebileceğiniz bir alan ve daha önce yüklediğiniz resim ve videoları used media bölümünden tekrar seçerek aktif hale getirebilirsiniz.

Sağ Tarafta Alışmış olduğunuz bir takvim arayüzü göreceksiniz. Bu takvimi aylık, haftalık olarak görüntüleyebilmekte ve paylaşımlarınızın ön izlemesini Göstermekte.

Latergram Üst Menüsün de Bulunan Search & Repost Linkine tıklayarak anlık instagram Gönderilerini ve Popüler paylaşımları görebilirsiniz. Hastag veya @user ile kullanıcı ve hastag analizide yapabilirsiniz.

Türkçe Dil desteği bulunmayan latergram, anlık olarak destek ekibine soru sorabilir ve takıldığınız yerlerde problemlerinizi iletebilirsiniz.

Latergram'ı Denemek ve Test etmek için kısıtlı Free seçeneğini kullanın, Beğenmeniz Halinde Kişisel ve Kurumsal Paketleri Mevcut. Zamansal olarak fiyat değişikliğine gidebilirler her platform gibi.

latergram2

Latergram ne işe Yarayacak ?

Bu uygulama ilgi alanınız dışında ise sizin için pek bir önemi yok aslında. İnstagram kitlesi büyük marka ve hesaplar için ilaç niteliğinde olduğunu düşündüğümüz latergram uygulaması, Ard arda zamanlamış gönderileriniz ile Sosyal medya hesabınızı canlı tutabiliyor, Yarışma sonuçları kampanyalar gibi planlarınızı zamanlayarak kullanabilirsiniz. Yıllık ve aylık seçenekler ile uygun fiyata uygulama sahanızı genişleterek müşteri ve hayran kitlenizi çok daha canlı tutabilirsiniz.
Premium Hesapları ile birden fazla kullanıcı Latergram Hesabınızı yönetebilir, diğer sosyal medya hesaplarınızı bağlayabilir, sınırsız video ve resim yükleyebilirsiniz.

Konuyla ilgili Soru ve Görüşleriniz için, Motivasyon ve tavsiyeler için yorum yazabilirsiniz 🙂

İyi Çalışmalar.

Yeni yazılar için mail almak ister misin?

Mail aboneliği motivasyonu arttırır, yazara güç katar!

Bir cevap yazın