Webmaster için Mobil Uygulamalar

Web ile uğraşan Herkesin Mobil Cihazında Bulunması gerektiğini Düşündüğüm. Kimi Zaman bir can kurtaran olarak isimlendirdiğim bir takım uygulamaları Edinmenizi ve Kullanmanızı Şiddetle Tavsiye Ediyorum.

Google Adwords

adwords-android
Masaüstü hesabınıza eşlik eden bu basit uygulamayı kullanarak, hareket halindeyken reklamlarınızın performansını kolayca görüntüleyebilirsiniz. Böylece, işiniz gereği nereye gidiyor olursanız olun, kampanyalarınız sorunsuz şekilde çalışmaya devam eder.
Özellikleri
● Kampanya istatistiklerini görüntüleyin
● Teklifleri ve bütçeleri güncelleyin
● Gerçek zamanlı uyarılar ve bildirimler alın
● Bir Google uzmanıyla görüşün
● Kampanyalarınızı geliştirmek için öneriler doğrultusunda hareket edin
Uygulamaya Gidin

Google Adsense 

Google-Logosu-Adsense

AdSense ve AdMob hesaplarınızdaki önemli verileri görüntülemenin kolay bir yolunu sunar. Raporlama özelliklerine her yerde doğrudan mobil cihazınızdan ulaşabilirsiniz. Uygulamada hesapla ilgili genel bilgilerin yanı sıra tüm metriklere ilişkin ayrıntılı performans raporlarına erişebilirsiniz.

Uygulamaya Gidin

Google Analytics

 analytics
Google Analytics'i yakından tanıyorsunuz. Bütün fonsiyonel özelliklerini kullanamasak'ta Anlık Ziyaretçileri ve Bazı Edinme Bilgileri net bir şekilde görebiliyoruz. Bilgisayarınızın olmadığı yerde Google Analytics Websitesinizi Takip etmeyi sağlayacaktır.

Facebook Reklam Yöneticisi

facebook-ads
Facebook Sayfalarınızdaki Reklamları Kontrol Etmek için Facebook Reklam Yöneticisi Uygulaması ile Hızlı bir şekilde reklamlarınıza müdahale edebilir ve Performansları Analiz edebilirsiniz.  Reklam hataları ve Görsellerinizi düzenleyebilir, Tam Zamanlı olarak bildirimleri takip edebilir, Harcamalarınızı Kontrol Edip Reklam Oluşturabilirsiniz.

Facebook Sayfa Yöneticisi

sayfayoneticisi
Facebook Sayfalarınızı kontrol Etmenizi ve Ani müdahalelerde bulunmanızı Sağlayan Facebook Sayfa yönetici Uygulaması ile Sayfalarınızın adıyla yeni güncellemeler veya fotoğraflar paylaşın ve yorumlara yanıt verebilirsiniz.
Sayfanıza gönderilen özel mesajları görüp ve yanıt verebilirsiniz.
Sayfanızdaki yeni hareketler hakkında anında bildirimler alabilir,
En son Sayfa İstatistiklerini görebilirsiniz.

Any.Do Yapılacaklar Listesi

anydo
Sürekli Kullandığım Olmazsa olmazlardan olan Any.do Yapılacaklar Listesi uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyorum. Diğer uygulamalara nazaran basit,hızlı ve kullanıcı deneyimi oldukça başarılı bir uygulama.
Mikrofon ile not alabilme hızlı notlar widget olarak anasayfada çıkması gibi özellikleri işinizi kolaylaştıracaktır. Bu yazıyı yazmak için bile Any.Do uygulamasına not bıraktım 🙂
Any.DO şu servislerle senkronize olabiliyor: Taskos to do list, Todo list, Todo, Task List, Remember The Milk, gTasks, RTM, Producteev, Springpad, Catch, ColorNote Notepad Notes, Google Calendar, Astrid, Outlook, Microsoft Exchange, Any DO

Blogger ve WordPress

 paravan
Blogger ve WordPress Blog Yönetimi için App. Bu iki app ike blogger ve wordpress Blog hesaplarınızı çok hızlı ve kontollü bir şekilde yönetebilir ve düzenlemeler, eklemeler yapabilirsiniz

TeamViewer

team
TeamViewer Programını bilmeyen yoktur sanırım ? bizi büyük dert ve zahmetlerden kurtarak o muazzam can kurtarıcı program.
TeamViewer Windows, Mac ve Linux sistemlerine kolay, hızlı ve güvenli bir biçimde uzaktan erişim olanağı sağlar. TeamViewer bugün tüm dünyada 200.000.000'dan fazla bilgisayarda kullanılmaktadır.
Bu uygulamayı kullanarak şunları yapabilirsiniz:- Bilgisayarları uzaktan, sanki siz onların karşısında oturuyormuşsunuz gibi kontrol etme.
- Müşterilerinize, iş arkadaşlarınıza ve dostlarınıza çalışırken destek verme
- Ofisinizde, tüm belgelerin ve kurulmuş uygulamaların bulunduğu masaüstü bilgisayarınıza erişme
- Kendi başına çalışan bilgisayarları (ör. sunucular) uzaktan yönetmeÖzellikleri:
- Güvenlik duvarlarının ve vekil sunucuların arkasında bulunan bilgisayarlara kolayca erişme
- Sezgisel dokunma ve kontrol hareketleri (Windows 8 çok noktalı dokunma desteği dahil)
- Tüm klavye işlevleri (Windows®, Ctrl+Alt+Del gibi özel tuşlar dahil)
- Dosyaların iki yönlü aktarımı
- Çoklu monitör desteği
- Gerçek zamanlı ses ve video iletimi
- En yüksek güvenlik standartları: 256 Bit AES Oturum Şifreleme, 2048 Bit RSA Anahtar Değişimi
- Ve daha pek çok şey …

Uygulamaya Gidin

AndFTP (FTP client)

ftp

AndFTP a FTP/SFTP/SCP/FTPS client programı Android cihazlar içindir. Program birçok FTP sunucusunu yönetmenize izin verir. Program cihaz dosya yöneticisi ve FTP dosya yöneticisiyle birlikte gelmektedir. Ayrıca indirme ve yükleme özellikleriyle, dosyaların cihaz üzerinden yeniden adlandırılması, silinmesi ve daha fazlası cihaz menüsünde gerçekleştirilebilir. Programın sağladığı FTP (Dosya Aktarım Protokolü), SFTP (SSH's Güvenli FTP), SCP (SSH Güvenli Kopyalama Protokolü) ve FTPS (Üzerinde açık FTP TLS/SSL). SCP ve klasör eşitlemesi sadece pro versiyonde desteklenmektedir.

Uygulamaya Gidin

Zaman Zaman Bu yazımda Ugulamaları Güncelleyerek Eklemelerde bulunacağım.

Bu güzel Uygulamaları kullanmanızı Şiddetle Tavsiye Ediyorum

Yeni yazılar için mail almak ister misin?

Mail aboneliği motivasyonu arttırır, yazara güç katar!

Bir Cevap Yazın