Neler yer alacak ?

Öncelikle İlk yazımı yazmanın Hevesiyle Selamun Aleykum.

Bismillahirrahmanirrahim.

Kişisel Blogum’da Neler Yer Alacak ?

Kafamda tasarladığım bir çok Kategori ve konu var. Nasıl ve nereden başlayacağımı bilmemekle beraber Zaman, Mekan ve o an bulunduğum durum itibari ile Mevcut kategoriler için Güncel ve gerekli konulara değineceğim.

Seo

Her dilde farklı şekilde yorumlanan Arama Motoru Optimizasyonu birde bizim dilimizde şekillensin istiyorum.

Yıllardır alışıla gelmiş Seo konularını İşleyeceğiz, kimi zaman ele alacağız. Aslında gözümüzün önündeki hatalardan nasıl sıyrılmamız gerektiğini göreceğiz.

Seo birçok Alana yayılan farklı sektörlerde bir çok teknik ve Kriter ile kimi zaman müşteri potansiyeli kimi zaman ise erişebilirlik nimetlerini sağlayan bir alandır.

Başta google olmak üzere bir çok arama motoru tarafından ziyaretçilere en uygun ve kaliteli içeriğin sunulmasını sağlayan bir sistemdir.

Genel itibari ile Text aramalarında, Video ve Görsel aramalarda kullanılır. Zaman zaman ihtiyaç ve sorular/Sorunlar eşliğinde neler yapabileceğimizi adım adım göreceğiz.

Dijital Pazarlama

Ucu var sonu yok desek doğru olur Dijital Pazarlama için. Sosyal medya ve diğer platformlar üzerinden ne gibi stratejier yürütmemiz gerektiği hususunda genel bir döküman oluşturma gayretinde olacağım herzaman.

 

Tasarımsal

Pek fazla bu alanda konu yazacağımı sanmasam’da zaman zaman Tasarımsal paylaşımlar ve hataları sert bir şekilde dile getirebilirim.

WordPress

Duymayanınız Kaldımı ?

Tavsiye Ediyorum

İşte belkide en sevdiğim Kategori bu olacaktır 🙂 Paylaşmayı anlatmayı pek severim. Denemiş olduğum ürün, site, uygulama ve aklınıza gelebilecek her şeyi hiç çekinmeden tavsiye edebilirim

Yeni yazılar için mail almak ister misin?

Mail aboneliği motivasyonu arttırır, yazara güç katar!

Bir Cevap Yazın