WordPress Shortcodes Ultimate Eklentisi

Merhabalar,

WordPress Ücretsiz Eklentiler içinde yer alan bir çok özelliğiyle işlerimizi hızlandıran WordPress Shortcodes Eklentisini Tavsiye etmek istiyorum

İçerisin de bir çok özelliği barındıran Shortcodes Ultimate Eklediği Kısa kodları Responsive uyumluluğu ile özelleştirdiğiniz temaları sorunsuz kullanabilirsiniz.

Sürüm olarak ücretsiz olan Shortcodes Ultimate yükledikten sonra Kendi panelinde ek alt bileşenlerine cüzzi miktarlarda ulaşarak satın alabilirsiniz.

Kullanmanız açısından genel etkiliyeci özellikleri sıralayacak olursak,

Shortcodes Ultimate Eklentisinin kurulumunu tamamladıktan sonra, Bileşen olarak Sidebar, header ve footer alanlarına ekleme özelliğine sahip oluyorsunuz.

Ayrıca Yeni yazı ekleme sayfasını açtığınız da Ortam Ekle Alanının Hemen sağına Insert Shortcode Butonu Eklenmekte. Butonu tıkladığınız da Kararıp açılan modal sayfasında kategorize edilmiş kısa kodlar ile Shortcodes Ultimate eklentisinin özelliklerini kulllanıp yazı içeriğinize eklemeleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Oldukça Basit ve sade arayüze sahip Shortcodes Ultimate Buton, tab, slider, tablolar, Responsive kolon bilşenleri ve kısa kodlar ile sayfanızı özelleştirip zenginleşritebilirsiniz.

Eklentinin WordPress Saysında ilgili ekran görüntüleri ve detaylı özelliklerini incelebilirsiniz.

İndirme ve İnceleme Sayfası

 

Yeni yazılar için mail almak ister misin?

Mail aboneliği motivasyonu arttırır, yazara güç katar!

Bir cevap yazın